Kurumsal

Kurumsal

Yaşadığınız Apartman ve sitelerin yönetimini bize devrederek sevdiklerinizle hayatın tadını çıkarın…

Şehrimizde nüfus oranının artması ile birlikte ortak alanlarda yaşamak ve bu yaşamın kuralları günden güne önemini arttırmaktadır. STK  Profesyonel  Apartman Site Yönetimi olarak bizler, modern hayatın en önemli alanlarından biri olan ortak yaşam alanları ve bu alanların yönetimi konusunda tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel ve optimum çözümler sunmayı en önemli görevimiz addediyoruzSTK Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi olarak, sertifikalı uzman kadromuz, muhasebe departmanımız, avukatlarımız siz çözüm ortağımızla ihtiyaçlarınıza en uygun ve en ekonomik çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Ülkemizde nüfusun çoğunluğu şehir merkezlerinde apartman ve sitelerde yaşamaktadır. Ortak yaşamın ana alanları olan  apartman ve siteler ise genellikle apartman içerisinde yaşayan bir sakin tarafından amatör olarak yönetilmeye çalışılmaktadır.

Apartman ve sitelerin giderek büyümesi, kalabalık sitelerde hizmetlerin çeşitlenmesi ve yoğunlaşması, kaliteli hizmet için ciddi mesainin harcanması gerekliliği karşısında apartman ve site yönetimlerinde profesyonel hizmet beklentisine olan talebi arttırmaktadır. Bu talebi karşılamak üzere STK Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi olarak  tüm bilgi ve deneyimini siz değerli apartman ve site sakinlerinin hizmetine sunmaktadır.